Produktové novinky

Prestigio Muze B7
09/26/2017

Spoločnosť Prestigio oznámila uvedenie nového zariadenia – 5,0-palcového smartfónu Muze B7 so zakrivenou obrazovkou 2.5D, pokročilým fotoaparátom s rozlíšením 13,0 Mpx a pamäťou RAM s kapacitou 2 GB, dostupného v zlatej a čiernej farbe.

Nový smartfón od spoločnosti Prestigio má všetky vlastnosti smartfónu na každodenné používanie. Vysoký výkon, prekrásny dizajn a príjemná cena – táto kombinácia osloví každého.

Telefón Muze B7 je vybaveným žiarivým 5,0-palcovým displejom, čo predstavuje najobľúbenejší rozmer displeja poskytujúci ďalšie možnosti pri manipulácii s digitálnym obsahom. Technológia IPS spolu s vysokým rozlíšením HD zaručujú jasný a čistý obraz.

Elegantné telo v kombinácii so zakrivenou obrazovkou so sklom 2.5D a trendové farebné prevedenie (klasická čierna a luxusná zlatá) robia z tohto smartfónu moderné a atraktívne zariadenie.

Toto zariadenie ocenia fanúšikovia mobilného fotografovania. Pomocou pokročilého zadného fotoaparátu s rozlíšením 13,0 Mpx a vynikajúceho blesku LED sa podaria výborné fotografie aj pri slabom osvetlení. Vďaka automatickému zaostrovaniu je fotenie jednoduché a pohodlné. Zadný fotoaparát s rozlíšením 2,0 Mpx je zas skvelý na fotenie selfie a video hovory.

Štvorjadrový procesor a pamäť RAM s kapacitou 2 GB zaručujú vysoký výkon na zvládnutie všetkých bežných úloh – od čítania cez surfovanie po internete po hranie náročných hier a sledovanie videí v kvalite HD online. Zákazníci si vychutnajú spúšťanie viacerých úloh naraz a prepínanie medzi rôznymi aplikáciami bez spomalenia odozvy.

Smartfón Muze B7 používa operačný systém Android 6.0 Marshmallow. Operačný systém poskytuje všetky možnosti moderného smartfónu a zaručuje prístup k miliónom užitočných aplikácií, vrátane tých najpopulárnejších od spoločnosti Google – Pošta, Mapy, Fotky, atď.

Ľudia, čo si strážia peňaženku, ocenia podporu dvoch kariet SIM. Jednu je možné využiť na rýchly 3G internet a druhú na lacné volania, a tak zostanete v kontakte so všetkými svojimi priateľmi a rodinou a ušetríte.