Produktové novinky

Prestigio Muze U3 LTE
11/22/2018

Prestigio Muze U3 LTE je komfortný 5-palcový smartfón, určený na sledovanie sviežeho obsahu a nahrávanie živých vysielaní. Zariadenie podporuje pripojenie 4G a má 2 GB pamäte RAM, čo mu zabezpečuje vysoký výkon v rôznych oblastiach použitia.

Smartfón Muze U3 LTE bol navrhnutý pre tých, ktorí nielenže sledujú posledné novinky a najnovšie trendy, ale aj vytvárajú fotografie a videá, aby sa podelili o svoje zážitky a ukázali kreativitu ostatným. Používatelia internetu ocenia 4G rýchlosť zariadenia, zadný fotoaparát s rozlíšením 8 Mpix s automatickým zaostrovaním a bleskom, ako aj spoľahlivý predný fotoaparát s rozlíšením 5 Mpix. Určite neprídete o dôležité chvíle s priateľmi a nezvyčajné udalosti!

Nízka hmotnosť zariadenia poteší všetkých tých, ktorých unavuje nosenie ťažkých „tehál“ vo vrecku. Ide o skvelé riešenie pre streamerov, fanúšikov zverejňovania fotografií zo života v meste na Instagrame a cestovateľov s minimálnou batožinou.

Medzi dôležité výhody smartfónu Prestigio Muze U3 LTE patrí displej s uhlopriečkou 5,0 palca a s HD rozlíšením 720 × 1280 obrazových bodov. Čistý obraz a pohodlný formát umožňujú prezeranie nielen vlastných, ale aj cudzích fotografií/videí a čítanie textov alebo sledovanie príspevkov na sociálnych sieťach s rovnakým pohodlím. Vďaka štvorjadrovému procesoru a 2 GB pamäte RAM je súčasne možné prestať s bežnými úlohami a užiť si čas hrami (vrátane hier pre viacerých hráčov).

Smartfón Prestigio Muze U3 LTE je vylepšený na maximum a je vybavený internou pamäťou s kapacitou 16 GB. Pre všetkých tých, ktorí si radi ukladajú dôležitý obsah do smartfónu, prináša obrovskú výhodu možnosť rozšírenia pamäte pomocou karty microSD. Podporované sú kapacity až do 128 GB.

Zariadenie je tiež vybavené dvoma štrbinami na karty SIM. Vďaka tejto vlastnosti môžete zostať v kontakte nielen ako pasívny pozorovateľ, ale aj aktívne zverejňovať svoj obsah na internete alebo telefonovať za priaznivé ceny bez toho, aby ste museli riešiť voľbu operátora.

Smartfón Prestigio Muze U3 LTE prichádza na trh s aktualizovanou verziou systému Android 8.1 Oreo. Vývojári optimalizovali rýchlosť operačného systému, zvýšili jeho bezpečnosť a multitasking, a vybavili ho škálou nových funkcií, ktoré odhaľujú a zdôrazňujú technické funkcie zariadenia.