Produktové novinky

Prestigio Muze G7 LTE
07/27/2018

Zariadenie od spoločnosti Prestigio poteší každého, kto miluje extrémny životný štýl. Rýchly, odolný voči prachu, nečistotám a vode, s telom odolným proti nárazom je smartfón Muze G7 LTE nezničiteľným hrdinom, ktorý zvládne všetky výzvy.

Prestigio Muze G7 LTE je smartfón navrhnutý podľa smernice IP68. Jeho spoľahlivosť a výdrž mu môže závidieť nejedno drahšie zariadenie. Zariadenie odolné voči prachu a vode s telom odolným proti nárazom je skvelým riešením pre ľudí, ktorí vedú aktívny život a vychutnávajú si extrémne športy. Smartfón podporuje pripojenie 4G, takže si jeho majitelia budú môcť vychutnať výhodu vysokorýchlostného Internetu.

Technické údaje tohto nerozbitného smartfónu spĺňajú všetky požiadavky moderného zariadenia. V prvom rade stojí za zmienku veľmi kvalitná obrazovka. Uhlopriečka 5 palcov sa už dávno osvedčila ako ideálny kompromis medzi kompaktnosťou a pohodlím. Matica IPS poskytuje jasný obraz a reálne farby za všetkých svetelných podmienok. HD rozlíšenie 720x1280 vám umožňuje jasné zobrazenie fotiek a videa bez badateľných pixelov. Dôležitou súčasťou ochrany obrazovky je sklo Gorilla Glass 3, ktoré je odolné voči škrabancom a poškodeniu.

Technické schopnosti zariadení odolných proti nárazom sú často obmedzené, ale Prestigio Muze G7 LTE má dostatočný operačný systém. 64-bitový štvorjadrový procesor rýchlo spracúva požiadavky, takže používatelia môžu pohodlne hrať on-line hry, surfovať po Internete a vykonávať zároveň iné úlohy. Zabudovaná operačná pamäť 2 GB RAM a vnútorná pamäť 16 GB sú dostatočné pre všetky každodenné úlohy. Pamäť môžete rozšíriť pomocou microSD karty, ktorá má samostatný otvor. Vývojári sa tiež postarali o dlhú životnosť smartfónu. Batéria s kapacitou 4000 mAh umožňuje zariadeniu dlho pracovať bez nabíjania.

Vďaka zadnému fotoaparátu zariadenia Prestigio Muze G7 LTE s rozlíšením 13 megapixelov má požívateľ skvelú príležitosť pre bezchybné fotografie. Milovníci extrému môžu vyfotiť naozaj vzrušujúce snímky: mesto z vtáčej perspektívy, vzácne zvieratá, nádherné výhľady z netradičných perspektív. Veľmi kvalitný fotoaparát je vždy po ruke, fotí skvelo cez deň i v noci a vy tak môžete vytvárať jedinečné fotografie.

Dizajn berie do úvahy všetky princípy ergonómie. Telo so skosenými rohmi sa nešmýka a nepadá z rúk, a spoľahlivá ochrana pred prachom, nečistotami, vodou a mechanickým poškodením pripraví toto zariadenie na akékoľvek prekvapenia. Čierne telo sa dokonale kombinuje so športovou výbavou, uniformovaným i mestským ležérnym štýlom, takže zariadenie Prestigio Muze G7 LTE bude obľúbené medzi profesionálmi pracujúcimi v tvrdých podmienkach, športovcami, extrémnymi športovcami a kýmkoľvek, kto uprednostňuje aktívny odpočinok.