Produktové novinky

Prestigio Muze B5
12/18/2017

Spoločnosť Prestigio ohlásila vydanie najnovšieho zariadenia – 5,2-palcového smartfónu so snímačom odtlačkov prstov a pokročilým fotoaparátom s rozlíšením 13,0 MP. Zariadenie je dostupné v zlatej a čiernej farbe – Muze B5.

Nový smartfón Prestigio má všetky vlastnosti na to, aby bol dokonalým nástrojom pre zaneprázdnených a náročných ľudí. Je spoľahlivý a má krásny dizajn – kombinácia, ktorá priláka používateľov.

Zariadenie Muze B5 chráni používateľské dáta najspoľahlivejším spôsobom – snímač odtlačkov prstov umožní prístup k uloženým dátam iba používateľovi smartfónu. Túto funkciu ocenia hlavne používatelia, ktorým nie je súkromie ľahostajné.

Smartfón má obrazovku s vysokou svietivosťou. Vďaka 5,2" obrazovke má používateľ dodatočné možnosti ako pracovať s digitálnym obsahom. Technológia IPS spolu s rozlíšením HD poskytujú jasný a čistý obraz.

Štíhle telo, dostupné v modernej zlatej a čiernej farbe, kombinované s 2,5D zahnutým sklom vytvára štýlový vzhľad. Fanúšikovia mobilnej fotografie ocenia toto zariadenie. Má pokročilý zadný fotoaparát s rozlíšením 13,0 MP a vynikajúcim bleskom LED, a tak zaručí živé fotografie aj pri slabom osvetlení. Fotografovanie s automatickým zaostrovaním je jednoduché a pohodlné. Predný fotoaparát s rozlíšením 5,0 MP so širokým uhlom záberu je skvelý pre selfie a videohovory.

Výkonný štvorjadrový procesor a pamäť RAM s kapacitou 1 GB zaručujú vysoký výkon na zvládnutie všetkých bežných úloh – od čítania cez surfovanie po internete po hranie náročných hier a sledovanie videí v kvalite HD online. Používatelia si vychutnajú spúšťanie viacerých úloh naraz a prepínanie medzi rôznymi aplikáciami bez straty výkonu.

Zariadenie Muze B5 poháňa Android 7.0 Nougat. Ponúka používateľom všetky možnosti moderného smartfónu a prístup k miliónom užitočných aplikácií. Režim šetrenia batérie Doze navyše zaručí, že smartfón bude pracovať dlhšie.

Smartfón má vnútornú pamäť 16 GB, ktorá je dostatočná pre všetky potrebné aplikácie. Môže byť rozšírená pomocou kariet microSD až na 32 GB.

Ľudia, čo si strážia peňaženku, ocenia podporu dvoch kariet SIM. Jednu kartu SIM je možné využiť na rýchly 3G internet a druhú na lacné volania, a tak zostať v kontakte so všetkými svojimi priateľmi a rodinou a ušetriť.