Produktové novinky

Prestigio MUZE 3708 3G
11/14/2017

Spoločnosť Prestigio oznamuje vydanie nového zariadenia – štýlového, prenosného a výkonného tabletu s operačným systémom Android 7.0 – Muze 3708 3G, vďaka ktorému môžete byť pripojení ku všetkému, čo máte radi.

Tento nový tablet je dokonalým zariadením pre akúkoľvek úlohu: 8,0" obrazovka je dosť široká na pohodlné hranie a sledovanie videa, 3G modul poskytuje bleskurýchle internetové pripojenie a batéria s kapacitou 4000 mAh zaručuje dlhú výdrž bez nabíjania.

Veľmi presná 8,0" obrazovka s HD rozlíšením (800 x 1280) s technológiou IPS ponúka obsah s verným zobrazením, žiarivými farbami a vysokými detailami. Obsah môžete nielen sledovať, ale aj vytvárať: Zadný fotoaparát s rozlíšením 2,0 MP vytvára jasné fotografie a predný fotoaparát s rozlíšením 0,3 MP sa používa na videohovory.

Tento tablet vyzerá vďaka metalickému elegantnému telu a zaobleným rohom veľmi štýlovo. Je dostupný v klasickej čiernej farbe a je dosť malý na to, aby ste si ho mohli vziať i v malej taške kdekoľvek so sebou.

Tablet Muze 3708 3G poháňa operačný systém Android 7.0 Nougat a poskytuje tak všetky možnosti moderného tabletu, vrátane chytrého šetrenia batérie „Doze on the go“ (spánok za pochodu) a množstva príležitostí na úpravu.

Je dostatočne výkonný na zvládnutie všetkých bežných úloh. Vysoký výkon je zaručený vďaka štvorjadrovému procesoru MT8321 1,3 GHz a 1 GB pamäti. Tablet je dostupný s 8/16 GB vnútornej pamäte, ktorú je možné rozšíriť až na 32 GB pomocou kariet microSD.

Kompaktné telo tabletu umožňuje jednoduché telefonovanie. Tablet Muze 3708 3G podporuje dve SIM karty, takže si používateľ môže optimalizovať rozpočet.