Produktové novinky

Grace Z3
03/27/2017

Spoločnosť Prestigio oficiálne uviedla nový dlho očakávaný produkt – lacnejšiu verziu svojej vlajkovej lode Grace Z5 – smartfón Grace Z3. Má podobný dizajn ale zjednodušené špecifikácie. Grace Z3 je trendový smartfón vybavený 5,3-palcovým displejom s technológiou on-cell, štvorjadrovým procesorom a fotoaparátom s rozlíšením 8,0 Mpx s trojitým bleskom LED v štíhlom tele.

Toto zariadenie bolo vytvorené pre ľudí, ktorí radi vystupujú z davu. Tento smartfón vyzerá naozaj fantasticky – metalizované telo, elegantný dizajn a štíhly profil len 8,3 mm. Jasný 5,3-palcový displej má vysoké rozlíšenie HD , a preto dokáže zobrazovať detailný obsah. Technológia IPS zaručuje vernosť farieb.

Smartfón Grace Z3 nie je len krásny ale aj inteligentný, preto sa môže stať vaším osobným asistentom. Je vybavený štvorjadrovým procesorom MT6580A s frekvenciou 1,3 GHz a pamäťou RAM s kapacitou 1 GB. Ponúka dostatočný výkon na surfovanie po internete, komunikovanie na sociálnych sieťach, sledovanie videí v rozlíšení HD bez prerušovania a zvládanie ostatných výziev každodenného života. Smartfón Grace Z3 používa operačný systém Android 6.0 Marshmallow, čo optimalizuje jeho produktivitu, predlžuje výdrž batérie a ponúka všetky schopnosti moderného zariadenia.

Pozoruhodný trojitý blesk LED spoločne so zadným fotoaparátom s rozlíšením 8,0 Mpx zaručuje, že fotografie odfotené telefónom Grace Z3 uspokoja všetky požiadavky náročných používateľov. Predný fotoaparát s rozlíšením 2,0 Mpx sa postará o fotografie selfie a videohovory.

Podpora dvoch kariet SIM poteší všetkých, čo si strážia svoju peňaženku. Vďaka tejto vlastnosti je možné využiť dve rôzne tarify: jednu na rýchly internet a druhú na lacné volania.