Produktové novinky

Prestigio Grace S7 LTE
08/15/2017

Tí, ktorí hľadajú zariadenie s pokročilými funkciami za férovú cenu, určite ocenia smartfón Prestigio Grace S7 LTE. Výkonná batéria, tenké kovové telo, 2,5-palcový displej a fotoaparáty s pokročilými špecifikáciami patria medzi výrazné črty tohto zariadenia.

Batéria Li-Po s kapacitou 5 000 mAh umožňuje smartfónu fungovať niekoľko dní bez nabíjania. To spoločne s elegantným dizajnom, funkciami a operačným systémom robí zo smartfónu Grace veľmi príťažlivú vlajkovú loď. Okrem toho pripojenie 4G LTE umožňuje používateľom využívať výhody a vychutnávať si vysokorýchlostné pripojenie na internet (až do 150 Mbit/s) a volania s vysokou kvalitou.

Tí, ktorí radi fotia kvalitné fotografie a nahrávajú videá, si užijú výhody smartfónu Grace S7 LTE. Zadný fotoaparát s rozlíšením 13 Mpx so snímačom OmniVision, štvoritým bleskom LED a svetelnosťou f2.0 zaručuje jasné fotografie vo dne i v noci. Vďaka rýchlemu zaostrovaniu zachytíte dôležité momenty. Fotoaparát spustíte dvojitým ťuknutím na tlačidlo zapnutia. Štvoritý blesk LED sa môže použiť aj ako dodatočné osvetlenie či výkonné vreckové svietidlo.

Predný fotoaparát s rozlíšením 8,0 Mpx umožňuje používateľom zaznamenávať vysokokvalitné videá a fotiť selfie. K prednému fotoaparátu spoločnosť Prestigio pridala funkcie, ktoré sa jednoducho ovládajú: časovač pre fotenie selfie, označenie geo-súradnicami, kontinuálne a panoramatické režimy snímania a mnoho ďalších.

Smartfón Prestigio Grace S7 LTE je vybavený vysokovýkonným 64-bitovým štvorjadrovým procesorom a najnovším operačným systémom Android 7.0 Nougat. Prístup k oznámenia je možné jednoducho nastaviť bez otvárania ponuky nastavení.

Zákazníci, ktorí oceňujú výnimočný a praktický dizajn si tento nový smartfón zamilujú. Elegantný a štýlový dizajn je podčiarknutý kovovým telom tenkým 8,7 mm aj zakriveným 2.5D displejom. Jasný a široký 5,5-palcový displej odlišuje toto zariadenie od iných: technológia IPS zodpovedá za jasné, reálne farby pri prezeraní dokumentov, fotografií a pri sledovaní videa.