Produktové novinky

Prestigio Grace 3157 4G
09/13/2017

Spoločnosť Prestigio oznámila uvedenie nového zariadenia – štýlového, kompaktného a výkonného 7,0-palcového tabletu s operačným systémom Android 7.0 s pripojením na internet 4G – Grace 3157 4G. Vďaka pripojeniu 4G LTE získa zákazník bleskurýchly internet a širokú škálu nových možností používania smartfónu. Tento nový tablet umožňuje hranie hier s viacerými používateľmi bez zasekávania, sťahovanie obrovských súborov za pár sekúnd, sledovanie online vysielania bez prerušovania a rýchle surfovanie.

7,0-palcový displej s vysokým rozlíšením HD (720x1280) a technológia IPS zaručujú realistické zobrazenie obsahu s jasnými farbami a podrobnými detailami. Zákazníci si obsah môžu nielen prezerať, ale ho aj vytvárať: So zadným fotoaparátom s rozlíšením 2,0 Mpx odfotografujú jasné fotografie. Predná kamera s rozlíšením 0,3 Mpx je zas určená na video hovory.

Tento tablet vyzerá vďaka metalickému elegantnému telu a zaobleným rohom veľmi štýlovo. Je dostupný v klasickej čiernej, ktorá sa bude hodiť k štýlu vážneho podnikateľa aj moderného mladého človeka.

Tablet Grace 3157 4G používa operačný systém Android 7.0 Nougat. Ten umožňuje zákazníkom využívať výhody moderného tabletu, vrátane režimu šetrenia batérie „Doze on the go“ a množstva možností prispôsobenia.

Je dostatočne výkonný na zvládnutie všetkých bežných úloh. O vysoký výkon sa stará 64-bitový štvorjadrový procesor MT8735D s frekvenciou do 1,1 GHz a pamäť RAM s kapacitou 1 GB.

Kompaktné telo tabletu je vhodné aj na telefonovanie. Tablet Grace 3157 4G podporuje použitie dvoch kariet SIM, a tak si majiteľ môže optimalizovať svoj rozpočet na telefonovanie a internet.